Одесса Аркадия Квартира

  • 56 m²

Apartmán Одесса Аркадия Квартира je vzdálen téměř 4 km od Pláž Lanzheron.

Pokoje se pyšní výhledem na zahradu.

Apartmán Одесса Аркадия Квартира nabízí i kompletní kuchyni.

Apartmán Одесса Аркадия Квартира se nachází ve čtvrti Arcadia města Oděsa. Oděské národní akademické divadlo opery a baletu je méně než 6 km daleko. Apartmán je asi 13 minut chůze od Santorini Cafe která nabízí jídla středoevropské kuchyně.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Одесса Аркадия Квартира
Apartments 22 Floor
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartments 22 Floor

8 m od ubytování
USD 109 USD 98
za noc
Zhemchuzhyna Apartment In Arkadiya
Cena pouze pro mobilní zařízení

Zhemchuzhyna Apartment In Arkadiya

10
Skvělý 35 recenzí
68 m od ubytování
USD 115 USD 104
za noc
Квартира Апартаменты Посуточно В Аркадии
Cena pouze pro mobilní zařízení

Квартира Апартаменты Посуточно В Аркадии

70 m od ubytování
USD 89 USD 80
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    3,9 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 20:00
    Odhlášení: od 08:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Одесса Аркадия Квартира?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Одесса Аркадия Квартира patří mimo jiné Přímořský bulvár, Pláž Lanzheron, Oděské národní akademické divadlo opery a baletu.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Одесса Аркадия Квартира apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Одесса Аркадия Квартира apartmán patří restaurace Santorini Cafe a Santorini, které se nacházejí jen asi 13 minut chůze.
    • ❓
      Má apartmán Одесса Аркадия Квартира pračku?
      Ano, pračka je v apartmán Одесса Аркадия Квартира k dispozici.
    • ❓
      Užijeme si výhled z našeho pokoje v apartmán Одесса Аркадия Квартира apartmán?
      Ano, pokoje v apartmán Одесса Аркадия Квартира apartmán mají výhled na zahradu.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    3,9 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Одесса Аркадия Квартира

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít